Menu
Novmax - Best Solution
[smartslider3 slider=3]
01

O NOVMAX
Ogrodnictwo/Rolnictwo
OGRODNICTWO/
ROLNICTWO
Sprawdź
Folia
FOLIA
Sprawdź
Przemysł/Transport
PRZEMYSŁ/
TRANSPORT
Sprawdź
Opakowania
OPAKOWANIA
Sprawdź
Budownictwo/Drogownictwo
BUDOWNICTWO/
DROGOWNICTWO
Sprawdź
02

OFERTA
Ogrodnictwo / rolnictwo

Siatki wytłaczane firmy Novmax to doskonała alternatywa dla innych droższych i trudniejszych w utrzymaniu materiałów. Siatki ogrodzeniowe firmy Novmax to gwarancja JAKOŚCI, UNIWERSALNOŚCI oraz RÓŻNORODNOŚCI. Mają one szerokie zastosowanie w ogrodnictwie, sadownictwie i rolnictwie.


Sprawdź..
Przemysł/transport

Produkujemy szeroką gamę produktów mających zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, w budownictwie, w drogownictwie oraz w transporcie. Siatki wytłaczane ciężkie powstają z wielu rodzajów polimerów o odpowiednich właściwościach i strukturze.


Sprawdź...
Folia

W naszej ofercie znajdują się folie jednowarstwowe na bazie odpowiednio dobranych materiałów i najwyższej technologii. Folia to produkt, który służy do pakowania różnych produktów przez co daje niemal nieograniczone możliwości.


Sprawdź...
Opakowania

Dobre opakowanie to kompromis pomiędzy estetyką a użytkowością. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze siatki opakowaniowe wyróżniały się wytrzymałością, jakością, estetyką oraz bezpieczeństwem dla zdrowia.


Sprawdź...
Budownictwo / Drogownictwo

Siatki wytłaczane ciężkie są odporne na warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV przez co doskonale sprawdzają się w budownictwie i drogownictwie. Mamy doświadczenie i możliwości technologiczne, które pozwalają nam na wytworzenie siatek technicznych o różnych parametrach dostosowanych do indywidualnych wymagań klienta.


Sprawdź...
Akcesoria

Idąc naszym klientom na przód staramy się zapewnić jak największy komfort korzystania z naszych produktów. W naszej ofercie znajdziecie różnego rodzaju akcesoria do siatek plastikowych.


Sprawdź...
POBIERZ KATALOG

We invite you to cooperation


Novmax Sp. z o.o. Sp. K.
05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Sosnowa 8
tel. +48 25 759 36 26

e-mail: biuro(at)novmax.pl
e-mail: export(at)novmax.pl