Menu
Novmax - Best Solution
[smartslider3 slider=2]

SIATKI I FOLIE Z TWORZYW SZTUCZNYCH

Optymalne rozwiązania od 1986 roku

Doskonale rozumiemy potrzeby rynku, dlatego wykonujemy siatki i folie z tworzyw sztucznych, które wyróżnia wytrzymałość, estetyka oraz wysoka jakość. Osiągamy ten cel, łącząc wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie naszego zespołu i nowoczesną technologię. Dzięki tym wartościom staliśmy się uznaną polską firmą o międzynarodowym zasięgu i niezmiennie zapewniamy pełną satysfakcję naszym Klientom”.

Naszą wizytówką jest doświadczenie

Nasze doświadczenie wyraża się sprawdzonym know-how, odpowiedzialnością biznesową oraz bezkompriomisowym podejściem do międzynarodowych standardów jakościowych

POLSKA FIRMA
RODZINNA

Jesteśmy polską firmą rodzinną, którą budujemy w oparciu o tradycyjne wartości. Od 1986 roku systematycznie wdrażamy innowacyjne i kompleksowe rozwiązania dla wybranych segmentów rynku.

FILOZOFIA
PARTNERSTWA

Obsługujemy naszych Klientów, tak jak sami tego oczekujemy od innych firm. Właśnie dlatego zapewniamy fachowe, wsparcie i budujemy trwałe relacje, które decydują o korzyściach Klientów i naszym rozwoju.

ZESPÓŁ
NOVMAX

Największym kapitałem Novmax jest specjalistyczna wiedza naszego zespołu. To właśnie dzięki kompetencjom precyzyjnie identyfikujemy potrzeby biznesowe i zmieniamy je w optymalne rozwiązania.

NOWOCZESNE
TECHNOLOGIE

Systematycznie modernizujemy nasz park technologiczny, dzięki czemu szybko, sprawnie i profesjonalnie realizujemy standardowe oraz innowacyjne projekty.

SIATKI I FOLIE Z TWORZYW SZTUCZNYCH

Oferujemy siatki i folie z tworzyw sztucznych najwyższej jakości. Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych rozwiązań dla branży ogrodniczej, budowlanej, przemysłowej, rolniczej, spożywczej i transportowej.

DEDYKOWANE
ROZWIĄZANIA

Wnikliwie analizujemy indywidualne potrzeby biznesowe naszych Klientów. Następnie dobieramy lub tworzymy optymalne rozwiązania wkomponowane w konkretne ramy budżetowe.

KOMPLEKSOWE
WSPARCIE

Wspieramy naszych Klientów od pierwszego kontaktu po finalizację projektu. Zapewniamy fachowe doradztwo merytoryczne na każdym etapie współpracy, dbając o każdy aspekt zlecenia.

NAJWIĘCEJ
PRODUKTÓW

Produkujemy najwięcej siatek wytłaczanych na polskim rynku. Tym samym zapewniamy Klientom bogaty wybór dostosowany do indywidualnych preferencji oraz potrzeb biznesowych.

BEZKOMPROMISOWA
JAKOŚĆ

Naszym celem jest 100% satysfakcja Klientów. W tym celu systematycznie doskonalimy nasze kompetencje zawodowe oraz realizujemy projekty w oparciu o najwyższe międzynarodowe standardy.

Siatki ogrodnicze plastikowe
Siatka ogrodzeniowa
Siatka na ptaki
Siatka na pnącza

Serdecznie zapraszamy do współpracy


NAPISZ DO NASAdministratorem Twoich danych osobowych jest Novmax Sp. z o.o. sp.k. Mamy siedzibę w Mińsku Mazowieckim (05-300) przy ul. Sosnowej 8. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w szczególności w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a naszym Działem Obsługi Klienta, w tym do obsługi Twojej sprawy i udzielenia odpowiedzi w odpowiednim wątku oraz na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń i sporów. Tę podstawę przetwarzania nazywamy prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.
↓ rozwiń

Novmax Sp. z o.o. Sp. K.
05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Sosnowa 8
tel. +48 25 759 36 26


e-mail: biuro(at)novmax.pl
e-mail: export(at)novmax.pl