Menu
Novmax - Best Solution
[smartslider3 slider=2]

JAK CHRONIĆ OWOCE NA DRZEWACH PRZED PTAKAMI?

Siatka na ptaki

Jak skutecznie ochronić drzewko czy krzew przed nieproszonymi gośćmi ? Pyszne owoce na naszych drzewach smakują nie tylko nam.

Zajadają się  nimi również ptaki siejąc spustoszenie w naszych sadach i ogrodach. Jak zatem uratować nasze owoce? Możemy tego dokonać stosując na czereśniach czy innych drzewach czy krzewach owocowych siatkę polietylenową.

Na rynku istnieje kilka różnych metod odstraszania ptaków. Jednakże należy pamiętać o tym, że walka z niechcianym ptactwem powinna przebiegać w sposób humanitarny, nie krzywdząc zwierząt. Co więcej, niektóre z ptaków są pod ścisłą ochroną gatunkową. Rozciąganie siatki na drzewach jest metodą całkowicie bezpieczną dla ptaków.

Siatka na ptaki ma odpowiednio drobne oczko, uniemożliwiające ptakom dostęp do roślin. Wielką jej zaletą jest to, że jest elastyczna i łatwa w montażu. Wystarczy tylko narzucić ją na drzewo a następnie przymocować do ziemi lub pnia drzewa. Co więcej, może służyć wiele sezonów.

Wykonana jest z polietylenu wysokiej gęstości, i w pełni nadającego się do recyclingu. Siatka jest stabilizowana przeciw szkodliwemu działaniu promieni UV

Serdecznie zapraszamy do współpracy


NAPISZ DO NAS

Novmax Sp. z o.o. Sp. K.
05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Sosnowa 8
tel. +48 25 759 36 26

e-mail: biuro(at)novmax.pl
e-mail: export(at)novmax.pl